Konferenční sál pro 140 osob

Vybavení sálu: 140 sedaček se sklopnými stolky, zabudované ozvučení, 2 projektory, 2 LCD obrazovky, 2 promítací plátna, vizualizér, stolní počítač, přenosný a pevný mikrofon, Wi-Fi připojení k internetu, klimatizace, bezbariérový přístup.

Cena: Základní hodinová sazba za zajištění akce v sálu je 1 499 Kč bez DPH. Při vícedenních akcích je možné cenu stanovit dohodou.

Konferenční sál pro 248 osob

Vybavení sálu: 248 sedaček se sklopnými stolky, zabudované ozvučení, 2 projektory, 4 LCD obrazovky, 2 promítací plátna, vizualizér, stolní počítač, přenosný a pevný mikrofon, Wi-Fi připojení k internetu, klimatizace, bezbariérový přístup.

 Cena: Základní hodinová sazba za zajištění akce v sálu je 2 499 Kč bez DPH. Při vícedenních akcích je možné cenu stanovit dohodou.

Doplňkové vybavení

Do sálů je možné za příplatek instalovat tlumočnické kabinky (cena podle rozsahu požadovaného vybavení). Zároveň je se sály k dispozici recepce a šatna. Při akcích lze využít nekrytou parkovací plochu a veřejnou kavárnu (pro cca 50 osob), v případě potřeby je dále možné si zajistit občerstvení formou cateringových služeb požadovaného rozsahu.